17 Şubat 2022 Perşembe TV yayın akışı! Kanal D, Show TV, Fox…

17 Şubat 2022 Perşembe akşam kuşağında Kanal D’de Camdaki Kız, ATV’de Bir Zamanlar Çukurova, TRT1’de Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı ve Fox TV’de Mahkum isimli dizilerin yeni bölümleri seyircinin karşısına çıkıyor. TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor All Star’da yeni bölüm heyecanı yaşanırken, Star TV’de Ata Demirer’in başrolde yer aldığı yerli sinema Niyazi Gül Dörtnala izleyici ile buluşuyor…

17 ŞUBAT 2022 PERŞEMBE TV YAYIN AKIŞI

620e0ef566a97cb9f2a3b1f6

KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem 09:00 Neler Oluyor Hayatta? 11:00 Yaprak Dökümü 13:00 Gelinim Mutfakta 16:00 Arka Sokaklar 18:45 Kanal D Ana Haber 20:00 Camdaki Kız 00:15 Sadakatsiz 02:15 Gelinim Mutfakta 04:30 Asi

620e0eedae298ba76600919b

SHOW TV YAYIN AKIŞI

06:00 Gelin Evi08:00 Bu Sabah10:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk12:00 Gelin Evi Fiskos12:30 Gelin Evi15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme18:10 Senin Hayatın18:45 Show Ana Haber20:00 Baba22:30 Oğlum00:30 Aziz03:00 Baba

620e0f07ae298ba76600919d

ATV YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri 10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert 13:00 ATV Gün Ortası 14:00 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane 16:20 Esra Erol’da 19:00 ATV Ana Haber 20:00 Bir Zamanlar Çukurova 00:20 Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru 01:40 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane 03:55 Bir Zamanlar Çukurova

620e0f1266a97cb9f2a3b1f8

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 Mesut Yar İle Bugün 09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan 13:00 Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde 16:00 Söz 18:30 Star Ana Haber 20:00 Yerli Sinema Niyazi Gül Dörtnala 22:30 Yerli Sinema Niyazi Gül Dörtnala 01:00 Aramızda Kalsın 03:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan 05:00 Söz

620e0f1aae298ba693f83c80

TRT1 YAYIN AKIŞI

05:10 Tek Yürek 08:15 Dr. Yerebakan İle Hayatın Ritmi 09:30 Alişan İle Gülümse Hayata 12:15 Şehirden Uzakta 13:15 Beni Böyle Sev 16:30 Seksenler 19:00 Ana Haber 19:55 İddiaların Aksine 20:00 Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı 00:15 Masumlar Apartmanı 02:55 Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı

620e0f2366a97cbaac20271f

TV8 YAYIN AKIŞI

06:30 Oynat Bakalım07:15 8’de Sağlık 08:30 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa 11:15 Survivor All Star 13:00 Survivor Panoroma14:45 Canım Annem 16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19:15 Survivor All Star 20:00 Yerli Sinema Karakomik Filmler: 2 Arada &Kaçamak22:30 Dizi 00:15 Canım Annem 01:30 Zuhal Topal’la Yemekteyiz 03:30 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa

620e0f2c66a97cbaadf3cf38

FOX TV YAYIN AKIŞI

08:00 İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat 10:45 Ekonomi Arası 11:00 Çağla İle Yeni Bir Gün 13:00 En Hamarat Benim 16:45 Fulya İle Umudun Olsun 19:00 Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber 20:00 Mahkum23:45 Aşk Mantık İntikam 02:15 En Hamarat Benim 05:00 Kefaret 06:00 Kadın

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.